• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Затвори дискові з пневмоприводами

Оголошено тендер

211 144.56 UAH
Номер: 8d2f02c8f9b54f4f83d5c326735121de
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-25-014825-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Очікувана вартість: 211 144.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Затвори дискові з пневмоприводами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 25.03.2026 15:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума211 144.56 UAH