-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-011366-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Забезпечення тендерних пропозицій не передбачено.
Завершена
599 940.00
UAH з ПДВ
Номер:
2b9abbc427ac486091f4449dd4d06b6b
Внутрішній номер закупівлі:
28726622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-011366-a
Замовник:
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський район, селище Новопокровка, вулиця Дворянська, 9А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Слабінська +380574632430 novopokrovskay_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
599 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 15:30 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 15:30 - 02.04.2026 00:00
Аукціон:
з 02.04.2026 11:57
Період кваліфікації:
02.04.2026 00:00 - 06.04.2026 11:08
Період завантаження договору:
12.04.2026 00:00 - 22.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴599 940.00 Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт