-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Оголошено тендер
599 940.00
UAH
Номер:
6fbe8d3463104774ab16d47907409a29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-25-011521-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський район, селище Новопокровка, вулиця Дворянська, 9А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Новопокровська селищна рада Чугуївського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський район, селище Новопокровка, вулиця Дворянська, 9А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
599 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.03.2026 14:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради
Кількість
220 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовопокровська
Сума599 940.00 UAH