-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-008101-a
Завершена
35 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9aad33c1b014ac194f864fef9b29eca
Внутрішній номер закупівлі:
28723361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-008101-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 yshalnov@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 13:44 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 13:44 - 02.04.2026 15:00
Аукціон:
з 03.04.2026 15:18
Період кваліфікації:
02.04.2026 15:00 - 06.04.2026 10:13
Період завантаження договору:
12.04.2026 00:00 - 22.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 700.00 Телевізори