• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Телевізори

Оголошено тендер

35 700.00 UAH
Номер: 420dbb333a9d4c32a917aa0c919e3f51
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-25-009237-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2138
Замовник: Військова частина 2138
Очікувана вартість: 35 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Телевізори
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.03.2026 13:19
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума35 700.00 UAH