-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-007346-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178.
Торги не відбулися
560 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b16df23684e4f5e9cdf0849de6ba80b
Внутрішній номер закупівлі:
28722611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-007346-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 13:09 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 13:09 - 02.04.2026 00:00
Аукціон:
з 02.04.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴560 000.00 Перевезення зерна кукурудзи