-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Оголошено тендер
560 000.00
UAH
Номер:
8a1a2ea372bb48798789a968001ff52f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-25-008689-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перевезення зерна кукурудзи (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
25.03.2026 12:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Перевезення зерна кукурудзи
Кількість
1600 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума560 000.00 UAH