-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-005245-a
Торги не відбулися
368 067.00
UAH з ПДВ
Номер:
501eed7c439f4fcea4b1c2d6ddf91e0d
Внутрішній номер закупівлі:
28720535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-005245-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геча Мирослав +380966389829 tsrlvitsynskoho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
368 067.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 11:45 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 11:45 - 02.04.2026 12:00
Аукціон:
з 03.04.2026 11:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ebbbb516e5e748cca25ac6453d20a929
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Необхідність коригування кількості та вартості предмету закупівлі
Період оскарження:
26.03.2026 14:15 - 06.04.2026 00:00
Дата опублікування:
26.03.2026 14:15
Дата виконання:
06.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴368 067.00 ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)