-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)
Оголошено тендер
368 067.00
UAH
Номер:
adfe94dbd82d4a598e31696efe8f9b52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-25-004726-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
368 067.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
25.03.2026 10:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічна установка «Галлант Омніпратік HU» (або еквівалент)
×
-
НК 024:2023:
60930 Установка стоматологічна портативна
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Відсмоктуючий агрегат Аірматік (або еквівалент)
×
-
НК 024:2023:
47037 Нехірургічна дентальна система відсмоктування
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти отримані за результатами укладених угод з НСЗУ
Сума368 067.00 UAH