• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)

Завершена

85 263.00 UAH з ПДВ
Номер: f431ce0ac1854fe8959cfde4d4fef4c5
Внутрішній номер закупівлі: 28720492
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-25-005191-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Оксана Полянська +380963290425 olc_economist@ukr.net https://zt.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 85 263.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 5000 метр кубічний
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 64 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 85 263.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2026 11:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3365738b3f714c218f8e4b69032b1fe7
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-25-005191-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 05-13166/26-БО-Т
Сума договору: 85 263.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 71 052.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 24.03.2026 11:40
Статус:
Підписаний
pdf
Згода.pdf
pdf
Договір.pdf
pdf
Заява.pdf
pdf
42399676_ТОВ_ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА_КОМПАНІЯ_НАФТОГАЗ_ТР__.pdf