-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Оголошено тендер
85 263.00
UAH
Номер:
c0887a5ac4d945e3bddc42e186a3d35c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-24-008367-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 263.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
24.03.2026 12:32
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відкриті торги щодо закупівлі Природний газ, код ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо, UA-2026-03-16-011876-a, були автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей, тобто через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником.
-
Дата публікації:
24.03.2026 12:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума85 263.00 UAH