-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-001379-a
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
12a50635c6d4471ba6d34747db4f6fd0
Внутрішній номер закупівлі:
28716663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-001379-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марія Бойко +380753201173 mashaboyko88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 09:37 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 09:37 - 02.04.2026 00:00
Аукціон:
з 02.04.2026 11:57
Період кваліфікації:
02.04.2026 00:00 - 03.04.2026 13:06
Період завантаження договору:
09.04.2026 00:00 - 19.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴360 000.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)