-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)
Оголошено тендер
360 000.00
UAH
Номер:
dafcaed8e066458a823aa7889a0b0907
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-25-001613-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
25.03.2026 09:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума360 000.00 UAH