-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки, 6 лотів: Лот № 1 - Послуги у сфері професійної підготовки; Лот № 2 - Послуги у сфері професійної підготовки; Лот № 3 - Послуги у сфері професійної підготовки; Лот № 4 - Послуги у сфері професійної підготовки; Лот № 5 - Послуги у сфері професійної підготовки; Лот № 6 - Послуги у сфері професійної підготовки.
Тендер Prozorro UA-2026-03-24-006374-a
Завершена
162 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
e1496fec9c6649a395fdcd01541e6a75
Внутрішній номер закупівлі:
28706228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-24-006374-a
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
СБУ ДГЗ 380442717309 inet_dgz@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
162 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.03.2026 12:13 - 29.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2026 12:13 - 01.04.2026 13:00
Аукціон:
02.04.2026 11:07 - 02.04.2026 15:20
Період кваліфікації:
02.04.2026 15:20 - 08.04.2026 19:19
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴26 750.00 Лот № 1 - Послуги у сфері професійної підготовки
- Лот №2 ₴26 750.00 Лот № 2 - Послуги у сфері професійної підготовки
- Лот №3 ₴35 500.00 Лот № 3 - Послуги у сфері професійної підготовки
- Лот №4 ₴22 000.00 Лот № 4 - Послуги у сфері професійної підготовки
- Лот №5 ₴26 500.00 Лот № 5 - Послуги у сфері професійної підготовки
- Лот №6 ₴25 200.00 Лот № 6 - Послуги у сфері професійної підготовки