-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки 6 лотів: лот № 1 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 2 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 3 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 4 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 5 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 6 - Послуги у сфері професійної підготовки
Оголошено тендер
162 700.00
UAH
Номер:
dac6ae6aeb964caa863b3ea716a41505
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-09-010814-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
162 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері професійної підготовки 6 лотів: лот № 1 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 2 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 3 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 4 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 5 - Послуги у сфері професійної підготовки; лот № 6 - Послуги у сфері професійної підготовки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
09.01.2026 16:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
лот № 1 - Послуги у сфері професійної підготовки;
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
лот № 2 - Послуги у сфері професійної підготовки;
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
лот № 3 - Послуги у сфері професійної підготовки;
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
лот № 4 - Послуги у сфері професійної підготовки;
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
лот № 5 - Послуги у сфері професійної підготовки;
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
лот № 6 - Послуги у сфері професійної підготовки
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума162 700.00 UAH