• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))

Мова тендерної пропозиції – українська.Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.

Торги не відбулися

120 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 46bdabc7e29e4cb68606631f7b060d44
Внутрішній номер закупівлі: 28704954
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-24-005094-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Людмила Наконечна +380432551100 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.03.2026 11:30 - 29.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.03.2026 11:30 - 01.04.2026 10:00
Аукціон: з 02.04.2026 14:34
Період кваліфікації: 01.04.2026 10:00 - 08.04.2026 16:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴120 000.00 Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))