• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: 0ebd41e62796443097819fe66d4ed193
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-24-006155-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 24.03.2026 11:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Відеоларингоскоп (НК 024:2023 62763 - Набір з інтубаційним відеоларингоскопом; НК 031:2024 Z12021004 - ВІДЕОЛАРИНГОСКОПИ))
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 2 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH