-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15840000-8 — Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Цукерки)
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-015648-a
Закупівля проводиться за процедурою Відкриті торги з особливостями у звʼязку з відсутністю товару в електронному каталозі.
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b128ef71f9a740a7a8b17a517e48859e
Внутрішній номер закупівлі:
28699910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-015648-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОПОВИЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188932
-
Адреса:
81350, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, с. Поповичі, вул. Т. Шевченка, буд. 183
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Романча +380687920465 popinter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 22:54 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2026 22:54 - 31.03.2026 00:00
Аукціон:
31.03.2026 13:51 - 31.03.2026 14:14
Період кваліфікації:
31.03.2026 14:14 - 02.04.2026 14:42
Період завантаження договору:
08.04.2026 00:00 - 18.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 ДК 021:2015: 15840000-8 — Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Цукерки)