• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія)

Завершена

407 367.89 UAH з ПДВ
Номер: 7baf0bd27d3443dd8511608ae0b3862d
Внутрішній номер закупівлі: 28698849
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-23-014520-a   
Замовник: Вашківецька міська рада
Контактна особа: Андрій Приймак +380673720163 vashkivtsirada@ukr.net https://vashkivetska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування: Згідно абзацу шостого підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. Згідно пункту 4 частини першої статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13 квітня 2017 року № № 2019-VIII (далі – Закон про ринок електричної енергії) та пункту 3.4.2 глави 3.4 розділу ІІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ) постачальник "останньої надії" надає послуги з постачання електричної енергії споживачам у разі необрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання договору з попереднім електропостачальником. Відповідно до пункту 6.2.6. ПРРЕЕ якщо споживач до моменту його переведення на постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» не обрав електропостачальника або не забезпечив власного споживання шляхом купівлі електричної енергії за двосторонніми договорами та/або на організованих сегментах ринку, адміністратор комерційного обліку в одноденний термін переводить такого споживача на постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» шляхом внесення змін в одноденний строк до реєстрів точок комерційного обліку електропостачальника щодо постачальника «останньої надії» у порядку, визначеному Кодексом комерційного обліку, з одночасним повідомленням операторів системи та постачальника «останньої надії». Згідно пункту 6.2.3. ПРРЕЕ початком постачання електричної енергії постачальником "останньої надії" вважається дата припинення постачання електричної енергії споживачу попереднім електропостачальником. Договір постачання електричної енергії між постачальником "останньої надії" і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1023-р (зі змінами) на період з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2026 р. постачальником «останньої надії» визначено Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго». У зв’язку із розірванням договору з попереднім постачальником електричної енергії у замовника постала необхідність укласти договір на закупівлю електричної енергії з постачальником «останньої надії» на період з 21.02.2026р. по 21.05.2026р. на суму 407 367,89 грн. з ПДВ. Таким чином, наявні підстави для придбання замовником електричної енергії у постачальника «останньої надії» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Очікувана вартість: 407 367.89 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 25933 кіловат-година
Період постачання до 21.05.2026
Місце постачання 59210, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, за адресами закладів, підпорядкованих замовнику (межа балансової належності) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
Ціна пропозиції 407 367.89 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2026 17:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c7b28bc39c0249e487287d4da4f525b4
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-23-014520-a-c1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
Номер договору: 73
Сума договору: 407 367.89 UAH з ПДВ
Сума договору: 339 473.24 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.02.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Дата підписання: 19.03.2026 17:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ПОН_березень.pdf
pdf
ДУ до Договору ПОН.pdf
pdf
Комерційна пропозиція.pdf