-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія)
Оголошено тендер
407 367.89
UAH
Номер:
ddc24df798104623b3243dd49b8e5c2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-23-018053-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Вашківецька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062073
-
Адреса:
59210, Україна, Чернівецька область, м. Вашківці, вул. Героїв Майдану, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Вашківецька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062073
-
Адреса:
59210, Україна, Чернівецька область, м. Вашківці, вул. Героїв Майдану, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
407 367.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія)
Примітки:
Закупівля здійснюється у постачальника "останньої надії".
Категорія замовника: 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
23.03.2026 17:12
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно абзацу шостого підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
-
Дата публікації:
23.03.2026 17:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 0116030 Організація благоустрою населених пунктів
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВашківецька
Сума68 773.89 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 0114060 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВашківецька
Сума18 333.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 0114030 Забезпечення діяльності бібліотек
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяВашківецька
Сума1 545.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 0111080 Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяВашківецька
Сума1 555.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 0111021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВашківецька
Сума233 505.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 0111010 Надання дошкільної освіти
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяВашківецька
Сума74 374.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 0110150 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяВашківецька
Сума9 282.00 UAH