• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)

Торги не відбулися

95 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 7214bd78bbb94b42996d5601691c4fae
Внутрішній номер закупівлі: 28697247
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-23-012893-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Аліна КАШИРА +380994780403 kashira.agz@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 95 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.03.2026 16:18 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.03.2026 16:18 - 31.03.2026 09:00
Аукціон: з 01.04.2026 13:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴95 400.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)