• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)

Оголошено тендер

95 400.00 UAH
Номер: ba5206da74bb486e87524dbcd266d7db
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-23-016082-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 95 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.03.2026 16:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума95 400.00 UAH