-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Частини трансформаторів
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-012875-a
Інвестиційна програми 2022, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.5. Технічне переоснащення ПС, ТП та РП, п.п.1.5.1.2 Реконструкція ПС 110 кВ (заміна вводів) -1.5.1.3 Реконструкція ПС 110 кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора
Торги не відбулися
4 620 432.00
UAH без ПДВ
Номер:
9441e16b6edb4f2aafe8a974e24de558
Внутрішній номер закупівлі:
28697229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-012875-a
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 620 432.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 16:17 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2026 16:17 - 31.03.2026 00:00
Аукціон:
з 31.03.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 620 432.00 Частини трансформаторів