• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Частини трансформаторів

Оголошено тендер

4 620 432.00 UAH
Номер: be4d9700eecc4fc5893753bb8144b225
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-23-015949-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 4 620 432.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Частини трансформаторів
Примітки: Інвестиційна програми 2022, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.5. Технічне переоснащення ПС, ТП та РП, п.п.1.5.1.2 Реконструкція ПС 110 кВ (заміна вводів) -1.5.1.3 Реконструкція ПС 110 кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Дата опублікування: 23.03.2026 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 620 432.00 UAH