-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб з пшеничного борошна, без упаковки, ДСТУ 7517, Булочки «До сніданку» із пшеничного борошна ДСТУ 4587
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-011642-a
Завершена
1 144 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
59551abdfd164fae82888d5473597dd6
Внутрішній номер закупівлі:
28695992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-011642-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" БОГОРОДЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993351
-
Адреса:
77701, Україна, Івано-Франківська область, смт Богородчани, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семків Богдан Дмитрович 380687640008 sbd_d@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 144 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 15:44 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2026 15:44 - 31.03.2026 17:00
Аукціон:
01.04.2026 13:02 - 01.04.2026 13:37
Період кваліфікації:
01.04.2026 13:37 - 03.04.2026 18:50
Період завантаження договору:
09.04.2026 00:00 - 19.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 144 400.00 ДК 021:2015 – «15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби