-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви (Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff cs "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Cleaner "або еквівалент". Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Hupoclean CC "або еквівалент". Еозин за МАЙ-ГРЮНВАЛЬДОМ-1000 "або еквівалент". Азур-еозин за Романовським-1000 "або еквівалент". Набір реактивів Азофенол С "або еквівалент". HD310 Ізотонічний розчин "або еквівалент". HL310 лізуючий реагент "або еквівалент". HC310 Очищуючий розчин"або еквівалент").
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-010527-a
Завершена
125 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
634c697a07ac4ae7864258b50d442002
Внутрішній номер закупівлі:
28694894
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-010527-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38796636
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, м. Овруч, вул. Шевченка Тараса, буд. 41 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Желонська +380985426615 tendercpmsdovruch@ukr.net https://ovruch-cpmsd.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 15:16 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2026 15:16 - 31.03.2026 09:00
Аукціон:
з 01.04.2026 14:08
Період кваліфікації:
31.03.2026 09:00 - 01.04.2026 10:50
Період завантаження договору:
07.04.2026 00:00 - 17.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 Лабораторні реактиви (Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff cs "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Cleaner "або еквівалент". Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Hupoclean CC "або еквівалент". Еозин за МАЙ-ГРЮНВАЛЬДОМ-1000 "або еквівалент". Азур-еозин за Романовським-1000 "або еквівалент". Набір реактивів Азофенол С "або еквівалент". HD310 Ізотонічний розчин "або еквівалент". HL310 лізуючий реагент "або еквівалент". HC310 Очищуючий розчин"або еквівалент").