• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви (Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff cs "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Cleaner "або еквівалент". Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Hupoclean CC "або еквівалент". Еозин за МАЙ-ГРЮНВАЛЬДОМ-1000 "або еквівалент". Азур-еозин за Романовським-1000 "або еквівалент". Набір реактивів Азофенол С "або еквівалент". HD310 Ізотонічний розчин "або еквівалент". HL310 лізуючий реагент "або еквівалент". HC310 Очищуючий розчин"або еквівалент").

Оголошено тендер

125 000.00 UAH
Номер: 9bd804785f5b47eabd6bfb105e2f764b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-23-012454-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги"
Очікувана вартість: 125 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви (Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff cs "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Cleaner "або еквівалент". Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff "або еквівалент". Розчин для очищення Erba Hupoclean CC "або еквівалент". Еозин за МАЙ-ГРЮНВАЛЬДОМ-1000 "або еквівалент". Азур-еозин за Романовським-1000 "або еквівалент". Набір реактивів Азофенол С "або еквівалент". HD310 Ізотонічний розчин "або еквівалент". HL310 лізуючий реагент "або еквівалент". HC310 Очищуючий розчин"або еквівалент").
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.03.2026 14:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff cs "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
Розчин для очищення Erba Cleaner "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 15 штука
Період постачання (не задано)
Розчин для очищення Erba Hupoclean CC "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Еозин за МАЙ-ГРЮНВАЛЬДОМ-1000 "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 2 набір
Період постачання (не задано)
Азур-еозин за Романовським-1000 "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 1 набір
Період постачання (не задано)
Набір реактивів Азофенол С "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
HD310 Ізотонічний розчин "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
HL310 лізуючий реагент "або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
HC310 Очищуючий розчин"або еквівалент"
Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума125 000.00 UAH