-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Картка), Дизельне пальне (Картка)
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-008125-a
Торги не відбулися
496 320.00
UAH з ПДВ
Номер:
afb50e130adc4e60aaca8ab5e0288ba4
Внутрішній номер закупівлі:
28692517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-008125-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45741521
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, місто Житомир, провулок Гуйвинський, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Горлач +380687096870 ugms_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
496 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 14:08 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2026 14:08 - 31.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴496 320.00 Бензин А-95 (Картка), Дизельне пальне (Картка)