-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (Картка), Дизельне пальне (Картка)
Оголошено тендер
496 320.00
UAH
Номер:
67dca3de2d534214bae3a07f36f45e07
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-23-009236-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45741521
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, місто Житомир, провулок Гуйвинський, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45741521
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, місто Житомир, провулок Гуйвинський, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
496 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (Картка), Дизельне пальне (Картка)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.03.2026 13:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (Картка)
Кількість
2000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне пальне (Картка)
Кількість
4000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1207050 - Експлуатація державних водогосподарсько-меліоративних комплексів і будівництво та реконструкція меліоративних систем
Сума496 320.00 UAH