-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-001996-a
Торги відмінено
360 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2b4af7530e746a0903834ac45e70d05
Внутрішній номер закупівлі:
28686381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-001996-a
Замовник:
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692009
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Праведників світу , буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Варварук Андрій Васильович 380672654659 yuristandriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 10:18 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2026 10:18 - 31.03.2026 00:00
Аукціон:
з 31.03.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b1ac13a8c6974cbcad2c4b4d29d0eea2
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товару, а саме: у зв’язку з необхідністю внесення змін до технічних характеристик товару, що в свою чергу призведе до зміни очікуваної вартості закупівлі. У замовника відпала потреба закупівлі товару у тому асортименті, що визначено у додатку 1 до тендерної документації
Період оскарження:
27.03.2026 09:56 - 07.04.2026 00:00
Дата опублікування:
27.03.2026 09:56
Дата виконання:
07.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴360 000.00 Лабораторні меблі