• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні меблі

Оголошено тендер

360 000.00 UAH
Номер: 812ee510132d435ca6944f643c3e0fee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-23-002078-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Замовник: ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні меблі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.03.2026 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума360 000.00 UAH