-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 -15130000-8 М’ясопродукти (ковбаса варена в/г, сосиски,сарделі в/г,ковбаса напівкопчена в/г, м’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована))
Тендер Prozorro UA-2018-12-12-001368-a
Код за ДК 021:2015 -15130000-8 М’ясопродукти (ковбаса варена в/г, сосиски,сарделі в/г,ковбаса напівкопчена в/г, м’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована))
Завершена
214 115.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 141.15 UAH
мін. крок: 1% або 2 141.15 UAH
Номер:
4cd32b73b9a84d3185c4970f40ec7a67
Внутрішній номер закупівлі:
2867769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-12-001368-a
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Люботин, ВУЛИЦЯ КООПЕРАТИВНА, будинок 38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
214 115.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 141.15 UAH
Період уточнення:
12.12.2018 14:23 - 17.12.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2018 14:23 - 27.12.2018 16:00
Аукціон:
28.12.2018 14:56 - 28.12.2018 15:17
Період кваліфікації:
28.12.2018 15:17 - 03.01.2019 11:16
Період завантаження договору:
03.01.2019 11:14 - 23.01.2019 11:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена в/г.
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Сосиски,сарделі в/г
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Ковбаса напівкопчена в/г
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
М’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована)
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СУЩЕНКО ДЕНИС АНДРІЙОВИЧ
Оскарження: 28.12.2018 15:17 - 14.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3471701150
-
Контактна особа:
ДЕНИС СУЩЕНКО +380635181579 sadovij@protonmail.com
-
Адреса:
08052, Украина, Київська область, с. Грузьке, вул. Ватутіна, 12, Київська область, Макарівський район, с. Грузьке
Оскарження: 28.12.2018 15:17 - 14.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
212 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
212 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.01.2019 11:14
Документи
3
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
Оскарження: 03.01.2019 11:14 - 14.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049222845
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА +380503401723 melnikua@protonmail.com
-
Адреса:
Україна, 61007, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ АРХІТЕКТОРА АЛЬОШИНА, будинок 13/11, квартира 24
Оскарження: 03.01.2019 11:14 - 14.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
212 100.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
212 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2019 11:16
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
3f32b2037c134aed80fbf4ea936c0abf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-12-001368-a-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049222845
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА +380503401723 melnikua@protonmail.com
-
Адреса:
Україна, 61007, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ АРХІТЕКТОРА АЛЬОШИНА, будинок 13/11, квартира 24
Номер договору:
5
Сума договору:
194 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
17.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний