-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 -15130000-8 М’ясопродукти (ковбаса варена в/г, сосиски,сарделі в/г,ковбаса напівкопчена в/г, м’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована))
Код за ДК 021:2015 -15130000-8 М’ясопродукти (ковбаса варена в/г, сосиски,сарделі в/г,ковбаса напівкопчена в/г, м’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована))
194 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
3f32b2037c134aed80fbf4ea936c0abf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-12-001368-a-c1
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Люботин, ВУЛИЦЯ КООПЕРАТИВНА, будинок 38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049222845
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕЛЬНИК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА +380503401723 melnikua@protonmail.com
-
Адреса:
Україна, 61007, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ АРХІТЕКТОРА АЛЬОШИНА, будинок 13/11, квартира 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Опис:
Код за ДК 021:2015 -15130000-8 М’ясопродукти (ковбаса варена в/г, сосиски,сарделі в/г,ковбаса напівкопчена в/г, м’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована))
Номер договору:
5
Дата підписання:
17.01.2019 00:00
Період дії договору:
17.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
194 100.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
194 100.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена в/г.
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Сосиски,сарделі в/г
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Ковбаса напівкопчена в/г
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
М’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована)
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1e1dd663f67b41a8a3b1d0f884fadd48
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.3, ч.4, ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
21.01.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1d00accf29de4e37919cc8838955895e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно пункту 2 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами)
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
05.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
36aad23a31b24a6287f959ba4d02c68c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно п.2 частини 4 статті 36 Закону України "Про пуюлічні закупівлі" від 25.12.2015 р. № 922-VІІІ (зі змінами)
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
02.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4517f5b83b814f978cfc7d8e625e7370
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 ч.4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015
№ 922-VIII (зі змінами).
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ee73ff8d3d2c45b4ba30da5f3407a1d6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно пункту 1 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
05.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9b98af147afe4976803b542339c42cb0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
05.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1c2acc6851384b97a2bec6aea5cb2502
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
26.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f8aa90f59ec6441db847df3995792c53
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.2 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
17.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано