-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання на обліковий запис Замовника символів для здійснення перевірки текстів чи документів, наданих Замовником, за допомогою Системи на предмет схожості з іншими текстами, що містяться в базі даних
Тендер Prozorro UA-2026-03-20-008283-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
Завершена
99 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
4ad02116dd294fa7b3287562e04a7d5e
Внутрішній номер закупівлі:
28677166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-20-008283-a
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Копченко +380669250167 mppd@dduvs.edu.ua http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
99 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2026 14:54 - 25.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2026 14:54 - 28.03.2026 00:00
Аукціон:
з 30.03.2026 12:58
Період кваліфікації:
28.03.2026 00:00 - 31.03.2026 15:46
Період завантаження договору:
06.04.2026 00:00 - 16.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 750.00 Послуги з надання на обліковий запис Замовника символів для здійснення перевірки текстів чи документів, наданих Замовником, за допомогою Системи на предмет схожості з іншими текстами, що містяться в базі даних