-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання на обліковий запис Замовника символів для здійснення перевірки текстів чи документів, наданих Замовником, за допомогою Системи на предмет схожості з іншими текстами, що містяться в базі даних
Оголошено тендер
99 750.00
UAH
Номер:
eab73de1062d45979a510b74fbb65b13
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-20-009504-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання на обліковий запис Замовника символів для здійснення перевірки текстів чи документів, наданих Замовником, за допомогою Системи на предмет схожості з іншими текстами, що містяться в базі даних
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.03.2026 13:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума99 750.00 UAH