• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ (Код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо)

Торги не відбулися

289 894.20 UAH з ПДВ
Номер: d664c5622105417ca63614b4173e3569
Внутрішній номер закупівлі: 28676256
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-20-007373-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олег Криволап +380967140518 olegkrivolap@ukr.net https://shramkivska-gromada.gov.ua/prozorro/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 289 894.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2026 13:06 - 25.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2026 13:06 - 28.03.2026 00:00
Аукціон: з 30.03.2026 13:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴289 894.20 Природний газ