• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (Код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо)

Оголошено тендер

289 894.20 UAH
Номер: 2fe2c308b1994177a3733cef075224b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-20-008802-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 289 894.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (Код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 20.03.2026 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяШрамківська
Сума289 894.20 UAH