• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги (послуги з приготування та доставки їжі для харчування пацієнтів)

Завершена

2 100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2398add1932740249b013bb1df9fcdff
Внутрішній номер закупівлі: 28668104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-19-014768-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Тетяна Семенюк +380968572977 tmo_t@ukr.net https://knptbckyiv.itmed.org/
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2026 19:29 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2026 19:29 - 06.05.2026 09:00
Аукціон: 07.05.2026 11:19 - 07.05.2026 11:42
Період кваліфікації: 07.05.2026 11:42 - 09.06.2026 15:24
Період завантаження договору: 15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 100 000.00 Код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги (послуги з приготування та доставки їжі для харчування пацієнтів)