• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

Товар не є походженням із Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; Надати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників (КБВ)

Торги не відбулися

224 923.79 UAH з ПДВ
Номер: 88cd8479cb8044f8a646a2028f2f1d7d
Внутрішній номер закупівлі: 28665330
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-19-011984-a   
Замовник: Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Фаїна Козаченко +380505240166 vtopol@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 224 923.79 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2026 15:48 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2026 15:48 - 27.03.2026 14:00
Аукціон: з 30.03.2026 14:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴224 923.79 Природний газ