• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

Оголошено тендер

224 923.79 UAH
Номер: b5e234d229084c6e95fe5df57ec13e00
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-19-014443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
Замовник: Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 224 923.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 19.03.2026 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяОріхівка
Сума224 923.79 UAH