• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія (постачання електричної енергії) код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія

Завершена

5 808 740.00 UAH з ПДВ
Номер: 1d6864e0a6484b79ac0d59fd74e1ae51
Внутрішній номер закупівлі: 28650240
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-18-012757-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Тернавська +380988789871 economist@kwg.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 808 740.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.03.2026 16:02 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2026 16:02 - 26.03.2026 14:38
Аукціон: з 27.03.2026 12:09
Період кваліфікації: 26.03.2026 14:38 - 30.03.2026 10:35
Період завантаження договору: 05.04.2026 00:00 - 15.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 808 740.00 Електрична енергія (постачання електричної енергії) код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія