-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії) код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія
Оголошено тендер
5 808 740.00
UAH
Номер:
a8a62332882a475da3e454bb11d29e41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-18-011912-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50065, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул.Тільги Степана будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50065, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул.Тільги Степана будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 808 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (постачання електричної енергії) код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.03.2026 14:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (постачання електричної енергії) код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія
Кількість
394534 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7430 - Утримання та розвиток місцевих аеропортів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКриворізький
Сума2 663 550.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписВідшкодовані кошти орендарями
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума3 145 190.00 UAH