-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг.
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-010450-a
Завершена
1 187 984.52
UAH без ПДВ
Номер:
b395f2754b1d4fdba96f9972ecedd84b
Внутрішній номер закупівлі:
28647944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-010450-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скороход Аліна Віталіївна 380965277659 alina.skhorohod@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 187 984.52 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 14:53 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 14:53 - 30.03.2026 00:00
Аукціон:
з 30.03.2026 11:37
Період кваліфікації:
30.03.2026 00:00 - 03.04.2026 09:26
Період завантаження договору:
09.04.2026 00:00 - 19.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 187 984.52 Спеціальний робочий одяг