• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спеціальний робочий одяг.

Оголошено тендер

1 425 581.42 UAH
Номер: 3d0dd7ad003d47a4b3f6f7ff3c7bb648
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-17-010280-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 425 581.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціальний робочий одяг.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування: 17.03.2026 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 425 581.42 UAH