-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-005995-a
Торги не відбулися
102 315.60
UAH з ПДВ
Номер:
61508ad36c9c483ab80e1e08294f8211
Внутрішній номер закупівлі:
28643506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-005995-a
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, буд. 1 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Монда +380951586243 bughalteriya.ptrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 315.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 12:01 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 12:01 - 26.03.2026 00:00
Аукціон:
з 26.03.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 315.60 Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)