• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)

Оголошено тендер

102 315.60 UAH
Номер: 99abdb68a0c14939897540ea06689c25
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-18-006828-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 102 315.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)
Примітки: юридична адреса замовника: вул. Мічуріна Івана, 1Г, м. Мукачево, Закарпатська область, 89600 Закупівля з 01 квітня 2026 року по 30 вересня 2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 18.03.2026 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 6 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1004020 - Забезпечення виконання завдань та функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб
Сума102 315.60 UAH