-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-005501-a
Торги не відбулися
289 894.20
UAH з ПДВ
Номер:
dab7d39f019c4de18c4497bea29d96df
Внутрішній номер закупівлі:
28643016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-005501-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823542
-
Адреса:
47402, Україна, Тернопільська область, місто Ланівці, Незалежності, будинок 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Нестеренко +380673510214 osvita.mrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
289 894.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 11:46 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 11:46 - 26.03.2026 08:00
Аукціон:
з 27.03.2026 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 894.20 Природний газ