• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

289 894.20 UAH
Номер: 884fd7c4d68e44f89e2aad2c6d3f4ad6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-18-005237-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 289 894.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 18.03.2026 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛановецька
Сума187 580.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛановецька
Сума85 263.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛановецька
Сума5 120.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛановецька
Сума5 120.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4040 - Забезпечення діяльності музеїв i виставок
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛановецька
Сума1 700.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛановецька
Сума5 108.20 UAH