-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо(природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-003027-a
Торги не відбулися
17 052.60
UAH з ПДВ
Номер:
1c7fcb0e09444b85ba80771cdd7037b1
Внутрішній номер закупівлі:
28640562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-003027-a
Замовник:
Хоростківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21157740
-
Адреса:
48240, Україна, Тернопільська область, місто Хоростків, вул. Князя Володимира, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Задонська +380986249228 horrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 052.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 10:32 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 10:32 - 26.03.2026 07:00
Аукціон:
з 27.03.2026 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 052.60 Природний газ