• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09120000-6 Газове паливо(природний газ)

Оголошено тендер

17 052.60 UAH
Номер: 68e5bf47faf144fbbf8de61f67324a2b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-18-003656-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Хоростківська міська рада
Замовник: Хоростківська міська рада
Очікувана вартість: 17 052.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09120000-6 Газове паливо(природний газ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 18.03.2026 10:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 1000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0610150
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяХоростків
Сума17 052.60 UAH